Dr. Farkas Beáta intézetvezető egyetemi docens
62/ 544-219; bfarkas@eco.u-szeged.hu Fogadóórák: hétfő 10h-11h


Prof. Dr. Benet Iván egyetemi tanár
62/ 546-903; benet@econ.core.hu Fogadóórák: páros héten kedden 9.30-11h


Pelle Anita egyetemi adjunktus
62/ 546-903; pelle@eco.u-szeged.hu Fogadóórák: e-mailben történő előzetes egyeztetés szerint.


Somosi Sarolta egyetemi tanársegéd
62/ 546-903; somosi@eco.u-szeged.hu
Fogadóórák: e-mailben történő előzetes egyeztetés szerint, illetve kedden 15h-16h-ig a KO207-ben


Megyeri Eszter egyetemi tanársegéd
62/ 546-903; emegyeri@eco.u-szeged.hu Fogadóórák: hétfő 10h-11h


Udvari Beáta PhD. hallgató
Udvari.Beata@eco.u-szeged.hu Fogadóórák: hétfő 14h-15h


Meghívott előadók:

Tóth Csilla
toth.csilla@szeged.lombard.hu