Kovács György szakcsoportvezető egyetemi adjunktus
62/ 544-631; nkgy@eco.u-szeged.hu Fogadóórák: csütörtök 12.30-13.30


Prof. Dr. Botos Katalin egyetemi tanár
62/ 544-632;
Botos.Katalin@eco.u-szeged.hu
kbotos@jak.ppke.hu
Fogadóórák: páros héten pénteken 12h-13h
Titkárság: prajda.iren@eco.u-szeged.hu


Prof. Dr. Kovács Árpád egyetemi tanár
62/ 544-682; Kovacs.Arpad@eco.u-szeged.hu


Dr. Csillik Péter egyetemi docens
62/ 544-682; Csillik.Peter@eco.u-szeged.hu Fogadóórák: az intézeti titkársággal történő egyeztetés szerint: prajda.iren@eco.u-szeged.hu


Dr. Szegő Szilvia egyetemi docens
62/ 544-631
szilvia.szego@eco.u-szeged.hu
Szilvia.Szego@enternet.hu
Fogadóórák: páratlan héten kéthetente csütörtökön 12.30-13.30


Dr. Kosztopulosz Andreász egyetemi docens
62/ 544-648; koszti@eco.u-szeged.hu Fogadóórák: csütörtök 10h-11h


Dr. Halmosi Péter egyetemi adjunktus
62/ 544-632; halmosi@eco.u-szeged.hu Fogadóórák: szerda 11.30-12.30


Dr. Schneider Klára ny. egyetemi adjunktus
62/544-632; sch@eco.u-szeged.hu Fogadóórák: szerda 8.30-10.30


Kiss Gábor Dávid Ph.D. hallgató
Kiss.Gabor.David@eco.u-szeged.hu


Kerényi Ádám Ph.D.
kerenyiadam@gmail.com

 

Meghívott előadók:

Dr. Andrássy Adél habil egyetemi docens
andrassy@ktk.nyme.hu

Igazné Prónai Borbála
probo@etszk.u-szeged.hu

Dr. Huber Bertalan ny. főjegyző
sargamargareta@freemail.hu

Lestárné Szikszai Julianna osztályvezető
lestarneSZJ@otpbank.hu

Dr. Nagy Péter titkárságvezető
nagypeterdr@t-online.hu

Dr. Oláh János vezérigazgató
olah1@t-online.hu

Dr. Pogány Magdolna dékán
poma@etszk.u-szeged.hu Fogadóórák: csütörtök 14h-16h (Tóthnéval történő előzetes egyeztetés szerint: 62/545-025 telefonszámon)

Papp László csoportvezető
pappl@edfenergia.hu

Sebőkné dr. Paragi Ilona gazdasági igazgatóhelyettes
paragi@mobilgas.hu

Magyar Anna igazgató helyettes
elnok@csongrad-megye.hu

Titkárság:

Gondáné Prajda Irén intézeti titkárnő
prajda.iren@eco.u-szeged.hu
tel.: 62/544-682