Dr. Hetesi Erzsébet mb. intézetvezető egyetemi docens
62/544-486 hetesi@eco.u-szeged.hu Fogadóórák: csütörtök 9h-10h


Prof. Dr. Dinya László egyetemi tanár
62/ 544-146; ldinya@karolyrobert.hu


Dr. Imreh Szabolcs egyetemi docens
62/ 544-500; iszabi@eco.u-szeged.hu Fogadóórák: kedd 14.00-15.00, 315-ös iroda


Dr. Kovács Péter egyetemi adjunktus
62/ 544-523; pepe@eco.u-szeged.hu
Fogadóóra: hétfő 14.45-15.45, GTK KO316-os iroda


Dr. Kürtösi Zsófia egyetemi adjunktus
62/ 544-523; zsofia.kurtosi@eco.u-szeged.hu Fogadóórák: szerda 11h-12h, 316-os iroda


Dr. Majó Zoltán egyetemi docens
62/ 544-523; majoz@eco.u-szeged.hu
Fogadóórák: csütörtök 9h-10h, 316-os iroda


Prónay Szabolcs tanársegéd
62/544-500 pronay.szabolcs@eco.u-szeged.hu
Fogadóórák: szerda 13.00-14.00, 315-ös iroda (vizsgaidőszakban: szerda 11.00-12.00)


Prof. Dr. Rekettye Gábor egyetemi tanár
62/ 544-146; azabu@axelero.hu
Fogadóórák: E-mailben történő egyeztetés alapján.


Révész Balázs egyetemi adjunktus
62/ 544-500; reveszb@eco.u-szeged.hu Fogadóórák: szerda 10h-11h, 315-ös iroda


Rittgasszer Imola Ph.D. hallgató
62/ 546-919; imola@eco.u-szeged.hu Fogadóórák: csütörtök 11.30-12.30, 413-as iroda


Dr. Sallai Miklós egyetemi docens
62/ 544-402; sallai@eco.u-szeged.hu Fogadóórák: szerda 11.00-11.45, 302-es iroda


Dr. Veres Zoltán egyetemi docens
62/ 544-146; Veres.Zoltan@eco.u-szeged.hu
Fogadóórák: e-mailben történő egyeztetés alapján az alábbi napokon:
09.10/10.01/10.15/10.29/11.12/11.20-21/12.03-04/12.11


Dr. Vilmányi Márton egyetemi docens
62/ 544-523; vilmanyi@eco.u-szeged.hu
Fogadóórák: csütörtök 16h-17h, 316-os iroda


Az egyetem más intézeteiből:

Dr. Garamhegyi Ábel egyetemi docens, nemzetközi gazdasági kapcsolatokért felelős szakállamtitkár (Nemzeti Fejlesztési és Gazdasági Minisztérium)
garamhegyi.abel@nfgm.gov.hu


Megyeri Eszter tanársegéd
emegyeri@eco.u-szeged.hu


Dr. Tráser Ferenc gazdasági és műszaki főigazgató(Szegedi Tudományegyetem, Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság)
traser@admin.u-szeged.hu


Meghívott előadók:

Dr. Andics Jenő
jeno.andics@qtsmail.hu

Prof. Dr. Barakonyi Károly egyetemi tanár
62/ 544-146; bara3859@gmail.com
Fogadóórák: E-mailben történő egyezetetés alapján.

F. Szabó János munkatárs
f.szabo.janos@gmail.com

Dr. Henkey István cégvezető (Dr. Partner Vezetői Tanácsadó és Szolgáltató Bt.)
henkey@menedzsment.eu
www.menedzsment.eu

Jójárt Miklós munkatárs
jojart.miklos@kvota.hu

Kecse Nagy Sándor kommunikációs szakértő (KNS és Lányai Bt.)

Dr. Kert Attila
kerta@interware.hu

Márki-Zay Péter
markizay@freemail.hu Fogadóórák: szerda 11h-12h

Papósné Katona Ildikó
step@vals.hu

Prohászka Ottó munkatárs
Jójárt Miklós e-mail címén keresztül érhető el.

Reznák-Iskander Leila marketingvezető (Aranyklinika Szeged)
iskander.leila@gmail.com

Susányi Tamás ügyvezető igazgató (Szeged Pólus Fejlesztési Nonprofit Kht.)
susanyi.tamas@szegedpolus.hu