Képzések tanulmányi előadói és oktatásszervezői, elérhetőségek

képzés tanulmányi előadó oktatásszervező
Alapképzés (BA) - nappali tagozat dr. Boros Judit
Boros.Judit@eco.u-szeged.hu
tel.: 62/546-911
Matijevics Rita
mrita@eco.u-szeged.hu
tel: 62/546-486
Mesterképzés(MA) - nappali tagozat
  • közgazdálkodás és közpolitika szak
  • nemzetközi gazdaság és gazdálkodás szak
  • marketing szak
  • regionális és környezeti gazdaságtan szak
Császár Ilona
Csaszar.Ilona@eco.u-szeged.hu
tel.: 62/544-679
Matijevics Rita
mrita@eco.u-szeged.hu
tel: 62/546-486
Mesterképzés (MA) - levelező tagozat Ferenczi Ildikó
ferenczi@eco.u-szeged.hu
tel.: 62/546-912
Hertelendy Lilla
hertelendy.lilla@eco.u-szeged.hu
tel.: 62/546-901
Jogász-, Mérnök-közgazdász képzés
Gazdálkodástudományi szakértő képzés
Lehotai Krisztina
lehotai@eco.u-szeged.hu
tel.: 62/546-913
Farkas Zsóka
fzsoka@eco.u-szeged.hu
tel: 62/544-213
Orvos-Közgazdász, Gyógyszerész-Közgazdász képzés
Egészségügyi menedzsment Szakirányú Továbbképzési képzés

 
Európa tanulmányok képzés
Lehotai Krisztina
lehotai@eco.u-szeged.hu
tel.: 62/546-913
Hertelendy Lilla
hertelendy.lilla@eco.u-szeged.hu
tel.: 62/546-901
MBA képzés Lehotai Krisztina
lehotai@eco.u-szeged.hu
tel.: 62/546-913
Matijevics Rita
mrita@eco.u-szeged.hu
tel: 62/546-486
Alapképzés (BA) - távoktatás tagozat
- gazdálkodási és menedzsment szak
Bödő Kinga
Bodo.Kinga@eco.u-szeged.hu
tel.: 62/544-424
Farkas Zsóka
fzsoka@eco.u-szeged.hu
tel: 62/544-213